Specialist resurse umane

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

RESPONSABILITATI:

  • Gestionarea dosarelor de personal, a tuturor documentelor care stau la baza relatiei dintre angajat si angajator
  • Intocmirea documentelor ce tin de resurse umane (adeverinte, contracte de munca, acte aditionale, fise de post etc)
  • Mentine legatura cu furnizorul de servicii de medicina muncii
  • Gestionarea Registrului de evidenta a salariatilor si inregistrarea in REVISAL a contractelor de munca si a tuturor modificarilor la contractele de munca
  • Intocmirea /actualizarea diverselor documente interne (ROI, regulamente, proceduri) conform legislatiei in vigoare
  • Intocmirea pontajelor lunare in aplicatia specifica
  • Gestionara tichetelor de masa
  • Calcularea remuneratiilor personalului si intocmirea statelor de plata
  • Intocmirea si depunerea declaratiilor lunare aferente contributiilor datorate
  • Participă în cadrul ședințelor de cercetare disciplinara și redacteaza documentele aferente
  • Oferirea de consultanta in domeniul legislatiei muncii
  • Arhivarea de documente specifice
  • Gestionare proces evaluare anuala a salariatilor

CERINTE:

  • Studii superioare finalizate in domeniu
  • Vechime de 5 ani pe un post similar sau în activitati și responsabilitati similare celor pe care le presupune postul
  • Cunostinte temeinice de legislatia muncii
  • Bune abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII:

  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa de valoare maxima permisa de lege
  • Prime in bani in functie de rezultate si vechime in cadrul societatii
  • Cursuri de dezvoltare profesionala
  • Abonament medical privat
  • Telefon de serviciu
  • Ore suplimentare platite
  • Transport asigurat la si de la locul de munca cu microbuzul fabricii (Timisoara-Biled-Timisoara)

Activitatea se va desfasura la fabrica din Biled, jud. Timis.