Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

  • Absolvent/a studii superioare
  • Experienta pe un post similar de minim 3 ani
  • Abilitati de lucru in MS Office (Word, Excel)
  • Abilitati de lucru in programul Saga constituie avantaj
  • Cunostinte foarte bune de legislatia muncii
  • Abilitati de comunicare si de relationare interpersonala
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Adaptabilitate si flexibilitate

 Responsabilitati:

  • Gestioneaza intregul proces de recrutare si selectie a candidatilor;
  • Coordoneaza procesul de integrare a angajatilor noi in companie;
  • Intocmește și gestioneaza documentele de evidenta a personalului (contracte individuale de munca, acte adiționale, incetari ale contractelor individuale de munca);
  • Intocmeste adeverinţe (adeverinţe de venit, adeverinţe pentru medicul de familie, adeverinţe pentru somaj), precum si alte documente solicitate;
  • Actualizeaza diverse documente interne (fise de post, Regulament Intern) conform legislatiei in vigoare;
  • Realizeaza rapoarte/situatii cu privire la resursele umane;
  • Mentine relatia cu furnizorii externi de SSM-SU si de medicina muncii;