Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Galați

LOCATIA POSTULUI: Galati – Departament Resurse Umane

RESPONSABILITATI:
Administrarea activitatilor de angajare
Intocmirea si gestionarea dosarelor de munca

Administrarea contractelor individuale de munca si a actelor de personal
Operatiuni de a personalului si de salarizare

CERINTE:
Studii superioare

Cunostinte solide de legislatia muncii
Experienta in calculul salariilor si REVISAL

Certificare pentru ,,Inspector Resurse umane’’

Cunostinte bune operare PC (MS-Office)
Foarte bune competente de comunicare si munca in echipa

Atentie la detalii, rigoare, organizare si flexibilitate

Disponibilitate pentru program prelungit

OFERTA:
1. Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si experienta profesionala.
2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, intr-una dintre cele mai mari companii din industria de agribusiness dsi productie ulei vegetal din Romania.

3. Contract de munca pe perioada de 2 ani.