Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Cerințe de calificare:

  • Studii superioare economice/IT;
  • Bună cunoaștere a proceselor de HR (în special salarizare și bugetare);
  • Cunoștințe avansate de operare Microsoft Office;
  • Cunoașterea modului SAP HR constituie avantaj;
  • Cunoștințe de gestionare și operare a bazelor de date;
  • Limba engleză– nivel mediu-avansat;
  • Spirit de echipă;
  • Capacitate de analiză și sinteză, atenție la detalii, organizare și rigurozitate;
  • Capacitate de adaptare la situații noi, abilități comunicare – flexibilitate, dinamism;
  • Capacitatea de a lucra cu termene limită;
  • Permis de conducere.

Responsabilități principale:

  • Colaborează cu specialiștii în resurse umane din cadrul companiei pentru a asigura livrarea unor servicii de resurse umane la standardele grupului;
  • Operarea și gestionarea în modulul SAP a indicatorilor cheie de performanță;
  • Operarea date HR pentru a crea, modifica și intretine baze de date cu indicatori HR;
  • Raportări lunare HR;
  • Operarea și gestionarea bazelor de date cu indicatori cheie de performanță KPI;
  • Participarea la procesul de bugetare, forecast și 5YP pentru cheltuielile cu salariile și numericul de personal;
  • Participarea ca HR bussines suport în proiectele companiilor din cadrul Grupului.