Responsabil relatii clientii

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

BARUM AUTOMOTIVE - COMPANIE CU CAPITAL 100 % GERMAN -

        Are ca domeniu principal de activitate prelucrarea metalelor prin aschiere pe strunguri si centre de prelucrare cu comandă numerică.

        Activitatea firmei se desfasoara conform normelor ISO 9001:2008 si ISO/TS 16949.

        In prezent, in echipa noastra suntem 360 de colegi si dorim sa crestem!

Cerinte:

 -Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;

 -Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi;

- Cunostiinte de operare pe calculator;

- Studii superioare;

- Cunostinte de limba engleza/germana;

Responsabilitati:

-Comunica cu clentii in vederea confirmarii inormatiilor necesare;

-Asigura solutionarea solicitarilor;

-Urmareste executia comenzilor in functie de termenele limita;

-Intocmeste rapoarte pe baza datelor colectate în urma contactarii clientilor;

-Introducerea comenzilor in ERP;

-Inregistreaza platile in sistem;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant;

-Job stabil in cadrul unei companii in expansiune;

-Transport gratuit;

-Tichete de masa;