Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

- Studii superioare in dimeniul Resurse Umane
- Experienta de minimum doi ani in zona de Recrutare forta de munca personal White Collars si Blue Collars, de preferat in mediul industrial
- Cunostinte procese Recrutare, tehnici sourcing si screening, tehnici interviu
- Gestiunea personalului din punct de vedere administrativ
- Cunostinte legislatie in domeniul HR
- Abilitati foarte bune de comunicare si gestiune termene limita
- Limba Engleza nivel avansat
- Disponibilitate deplasari

Descrierea jobului

- Responsabil pentru recrutarea necesarului de personal, profile studii superioare si personal calificat/necalificat in functie de cerintele departamentelor impactate
- Suport in activitatea departamentului de HR, gestiune pontaje, dosare personal etc.
- Responsabil pentru integrarea nou-angajatilor in Companie, implicare activa in desfasurarea acestui proces;
- Gestiunea procesului de Recrutare End-to-end
- Creare, gestiune, publicare anunturi de Recrutare pe platformele specifice de recrutare;
- Colaborarea cu clientii interni