Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

RESPONSABILITĂŢI

  • Oferă soluţii la problemele tehnice din regiuni;
  • Menţine legătura cu furnizorul pe parte tehnică;
  • Acordă sprijin pentru derularea programelor de modernizare lansate de furnizor;
  • Realizează analize privind frecvenţa problemelor tehnice apărute la produse;
  • Întocmeşte rapoarte tehnice către furnizor;
  • Participă la instruiri externe organizate de furnizorii externi şi efectuează instruiri interne cu tehnicienii de service;
  • Efectuează instructaje cu operatorii utilajelor;
  • Participă la Târguri, Demonstraţii, Expoziții.

CERINŢE

  • Studii superioare în domeniul tehnic;
  • Cunoştinţe solide de mecanică, electrică și hidraulică;
  • Experienţă pe un post similar sau în reparaţii utilaje grele - constituie avantaj;
  • Limba engleză la nivel mediu obligatoriu;
  • Cunoştinţe bune de operare calculator: Excel, Word;
  • Permis de conducere – categoria B.

PROFIL CANDIDAT

  • Disponibilitate de deplasare pe teren;
  • Persoana pasionată de mecanică sau electrică.