Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Giarmata

Se recruteaza si din

Dumbrăvița, Timișoara

anunt Header

Descrierea postului:

  • Introducerea in sistem a comenzilor, cerintelor venite din partea clientilor
  • Identificarea, evaluarea si procesarea comenzilor din partea clientilor
  • Receptia, expedierea si urmarirea comenzilor de vanzare pana cand au data fixa de livrare
  • Stabilirea unor relatii optime cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a problemelor uzuale
  • Informarea clientilor cu referire la datele de livrare
  • Rezolvarea problemelor aparute in procesul de livrare
  • Administarea relatiei operationale cu clientii
  • Inregistrarea reclamatiilor cu privire la livrare, venite din partea clientilor
  • Relationarea cu Area Sales Mangerii in vederea procesarii comenzilor in cele mai bune conditii
  • administrarea comenzilor printate
  • Operarea in sistemul intern ERP specific activitatatii

Cerinte

  • Studii medii sau superioare
  • Experiența  de 2-4 ani intr-o pozitie similara
  • Focusat pe rezolvarea problemelor
  • Cunostiinte de limba engleza (nivel avansat), reprezinta un plus
  • Cunostiinte de PC si Microsoft Office
  • Gandire analitica,  idei de imbunatatire continua
  • Persoana organizata, cu spirit de initiativa, atenta la detalii

Beneficii

  • Salariu si beneficii competitive
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala
  • Tichete de masa (in valoare de 15 RON)
  • 13 salarii
  • Asigurare medicala privata
  • Facilitati sportive
  • Transport asigurat din Timisoara
  • Teambuilding-uri si evenimente dedicate angajatilor