SPECIALIST PRESTATII VEHICULE CIRCUIT CARBURANT

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Titu

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Primeste cererea de testare si intocmeste planul de studiu pentru domeniul de activitate circuit carburant;
  • Rezerva, receptioneaza si se asigura de conformitatea vehiculului supus testelor;
  • Verifica echiparea si instrumentarea corecta a vehiculului in raport cu planul de studii;
  • Intocmeste, valideaza si comunica nota tehnica referitoare la rezultatul si analiza testelor efectuate- umplere/ golire circuit carburant, masuratori debite, corectitudine nivel carburant intregistrat de joja rezervor;
  • Propune imbunatatiri pentru piesele/ ansamblurile testate pentru care rezultatele nu se incadreaza in limitele admisibile ale Caietului de Sarcini;
  • Concepe si supravegheaza realinierea si punerea in conformitate a vehiculelor destinate incercarilor, dupa terminarea masuratorilor;
  • Utilizeaza produsele chimice respectand cerintele sistemului de management de mediu si politica de mediu;
  • Utilizeaza echipament de protectie adecvat activitatii- combinezon si aparat de respirat.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice- AT/ TCM;
  • Cunostinte avansate de limba franceza; engleza reprezinta un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Abilitati de comunicare si lucru in transvers.