Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Titu

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Rezerva, receptioneaza si se asigura de conformitatea vehiculului suport de incercare;
  • Verifica echiparea si instrumentarea corecta a vehiculului in raport cu Planul de Studii (sisteme de masura, bransamente, racorduri);
  • Intocmeste, valideaza si publica Nota Tehnica referitoare la rezultatul si analiza masuratorilor efectuate;
  • Propune imbunatatiri pentru piesele/ansamblurile testate pentru care rezultatele nu se incadreaza in limitele admisibile ale Caietului de Sarcini;
  • Realizeaza activitati de mentenanta/optimizare/securitate pentru suportul de incercare;
  • Demonteaza si examineaza suportul de incercare in caz de incident;
  • Concepe si supravegheaza realinierea si punerea in conformitate a vehiculelor destinate incercarilor, dupa terminarea masuratorilor.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare: AR/TCM;
  • Capacitate de analiză și sinteză, reactivitate, autonomie;
  • Abilitatea de a-si desfasura activitatea intr-un mediu cu umezeala si praf;
  • Abilități de comunicare, lucru în transvers;
  • Abilitatea de a lucra independent, într-un ritm rapid, și cu o nevoie de supraveghere minimă;
  • Puternic simț al lucrului în echipă în cadrul grupului și în cadrul organizației;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoștințe limba franceză și/sau engleză.