Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Earthlink SRL isi cauta un nou coleg. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica te rugam sa aplici la job.

Cautam o persoana cu spirit practic, bun organizator, dornica sa invete lucruri noi, diplomata si perseverenta in a-si indeplini sarcinile.

Descriere job:
• Se ocupa cu depunerea si obtinerea la autoritatile competente a avizelor/autorizatiilor necesare pentru proiecte de constructii retele telecomunicatii in conditiile de timp si calitate impuse de conducerea companiei.

CRITERII DE PERFORMANTA:
• Respectarea termenului de finalizare pentru operatiunile specifice procesului de autorizare
• Timpul si modul de rezolvare a problemelor neprevazute ce apar in timpul procesului de autorizare
• Propunerea de idei si solutii pentru reducerea costurilor si imbunatatirea fluxului de autorizare.

RESPONSABILITATI:
• Deplasari in teritoriu la sediul autoritatilor emitente in vederea depunerii si obtinerii de avize si autorizatii;
• Realizeaza estimari de cost cu privire la autorizarea unui anumit proiect;
• Transmite cerintele specifice de la fiecare avizator catre proiectant;
• Discuta, negociaza si semneaza contracte de acces cu proprietarii de terenuri/spatii in conformitate cu specificul proiectelor intocmite de companie;
• Intocmeste rapoarte de progres cu privire la evolutia activitatii de autorizare;

CERINTE:
• Studii medii;
• Permis de conducere categoria B;
• Disponibilitate la deplasari in tara ( aproximativ 50% din timpul de lucru);
• Experienta in domeniul autorizarii de proiecte este un avantaj insa nu este un criteriu eliminatoriu; este foarte important sa existe disponibilitate si dorinta de intelegere pentru operatiunile specifice procesului de autorizare;
• Spirit de echipa;
• Abilitati foarte bune de comunicare ;

BENEFICII:
-Telefon de serviciu;
-Transport/cazare in interes de serviciu asigurate;
-Tichete de masa;
-Birou central aproape de metrou;

  • Interviu online
  • Care sunt atuurile Dvs. pentru ocuparea postului de Specialist Operatiuni Autorizare Proiect?
  • Sunteti dispus la deplasari in tara mai mari de 50% din timpul de lucru?
  • Aveti experienta in gestionarea procesului de obtinere avize/autorizatii aferente unui proiect de constructie?