Specialist online marketing si social media

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

86 Șoseaua Păcurari, Iași

Global Tech comercializeaza la nivel national scule si echipamente industriale, pentru constructii si agricole printr-o retea de magazine reale si online, ca distribuitor autorizat sau reprezentant a mai multor branduri de renume.

Daca ai experienta in domeniul marketing-ului online si doresti sa iti construiesti o cariera de succes intr-o companie dimanica, alatura-te echipei noastre de specialisti. Asteptam aplicatia ta si ca freelancer sau partener extern.

Descrierea postului

    • stabilirea si aducerea la indeplinire a stragiilor de marketing online

    • promovarea magazinelor online in topurile motoarelor de cautare

    • promovarea in social media, prin blogguri, postari de articole, etc

    • gasirea de noi metode pentru promovarea imaginii companiei

    • implementarea campaniilor de marketing online

    • coordonarea activitatilor de marketing cu cele de SEO si de intretinere a contentului