Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1400 €

25 de ani experienta in domeniul vanzarilor de tip Bricolaje face sa fim un partener de incredere pentru toti clientii nostri!

Datorita expansiunii cautam un Responsabil Dezvoltare Divizie Sanitare sau Electrice care sa se alature echipei noastre.

Locatia job-ului este in Suceava- in cadrul Showroom-ului si in unele cazuri pe teren.

Candidatul ideal

Studii:superioare, profil tehnic sau economic
Cursuri/atestari specifice postului: vanzari, negociere, comunicare
Experienta profesionala: experienta minim 3 ani in instalatii electrice sau sanitare
Experienta in lucrul cu ofertare, instalatori,echipe,constructori,lucrari de mici si mari dimensiuni.

Descrierea jobului

- Preia cererile de oferta de la client;

- organizarea si coordonarea activitatii propriei echipe;
- stabilirea si urmarirea indeplinirii obiectivelor legate de propriul departament;

-contacteaza,oferteaza potentiali clienti

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu compus din parte fixa si sistem de bonusare  bazat pe performanţe

- Masina, telefon de serviciu si laptop
- Climat de lucru motivant pentru atingerea targetului

Te asteptam in echipa noastra!