Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 1250 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

  •   Cerinte
  •   Persoana analitica si creativa, orientata spre identificarea si implementarea de solutii
  •   Experienta in utilizare MS Office 365 (Outlook, Word, Excel, Access,   Collaboration Tools)
  •   Abilitati de programare pe platforma .NET (C#, VB) constituie avantaj
  •   Cunostinte proiectare, administrare si dezvoltare baze de date MS SQL Server - MS Azure
  •   Experienta in lucrul cu echipamente IT (PCs, servere, echipamente de retea)
  •   Cunostinte limba engleza sau franceza - nivel avansat
  •   Responsabilitati
  •  Administrare infrastructura IT: echipamente, sisteme, conectivitate, securitate etc.
  •  Dezvoltarea si administrarea  infrastructurii de  baze de date MS SQL server/ Azure
  •  Dezvoltare si implementare software adaptat nevoilor interne
  •  Help desk intern