Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Specialist metode de masurare a muncii

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Employment type: Permanent

Experience level: 6 months - 1 year

Description

Cautam un Specialist metode de organizare si masurare a muncii care sa se alăture departamentului de Inginerie.  Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Responsabilitati:

  • Determină și organizează datele de timpi/indici de performanță conform cu metodele standard(REFA,etc);
  • Oferă suport în organizarea planurilor de producție;
  • Setează timpii standard și îi introduce în catalogul de timpi și evaluează datele rezultate;
  • Colaborează cu echipa pentru elaborarea FMEA, PLP, reclamații și oferă suport pentru implementarea de soluții în pașii de proces;
  • Crează instrucțiuni de lucru și întretine lista de produs.

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice;
  • Cunoştinţe MS Office;
  • Cunoștințe REFA și/sau MTM reprezintă un avantaj;
  • Cunoştinţe limba engleză nivel mediu;
  • Abilităţi de comunicare, lucru în echipă,  orientare spre client;
  • Disponibilitate spre învățare, flexibilitate.

Beneficii:

  • Training initial;
  • Posibilitati de avansare in cariera;
  • Mediu de lucru competitiv.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Specialist metode de masurare a muncii.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.