SPECIALIST METODE DE INCERCARE BATERII

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Titu

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Asigura standardizarea metodelor si mijloacelor de testare;
  • Adapteaza procedurile la metodele aplicate in fabrica si distribuie ghidurile necesare pentru o buna aplicare a lor ;
  • Asigura suport in legatura cu aplicarea procedurilor sau cu utilizarea mijloacelor specifice;
  • Valideaza si verifica buna implementare a procedurilor (respectarea standardelor din intern cat si din extern);
  • Participa si modereaza sedintele care au loc in legatura cu evolutii, aplicari de standarde;
  • Auditeaza si / sau face sinteza capabilitatilor tehnice ale mijloacelor de incercare;
  • Informeaza expertii in legatura cu strategia mijloacelor de incercare.

  Candidatul ideal:

  • Studii superioare de inginerie: specializarea AR sau electrotehnica;
  • Cunoștințe generale în domeniul auto;
  • Cunoștințe de lucru în MS Office, în special în PowerPoint și Excel;
  • Analiza și capacitatea de sinteză, reactivitate, autonomie, acuratețe;
  • Abilități de comunicare, abilități de lucru în echipă, abilități de prezentare;
  • Permis de conducere- minimum categoria B;
  • Competente lingvistice: limba Franceza- nivel avansat, limba Engleza este un plus.