Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Asigura calitatea din punct de vedere Retele Standard de Comunicare, in concordanta cu regulile de conceptie interne ale companiei;
  • Construieste planurile de test pentru clientii directi, verifica testele la furnizor, face teste pe PIE (Platforma de Integrare Electronica) sau vehicul, interpreteaza rezultatele si da aviz la final;
  • Ia decizii asupra derogarilor si sustine clientii in redactarea acestora;
  • Capitalizeaza experienta;
  • Construieste si contribuie la evolutia standardelor meseriei (game, metode, documentatie);
  • Asigura punerea la zi a sintezelor proiect din punct de vedere Retele si Standarde de Comunicatie.

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare tehnice, profil: Inginerie Electrica, Electronica, Automatica, Transporturi;
  • Cunostinte specifice: Electricitate, Electronica, Automatica, Transmisii de date;
  • Bune cunostinte despre automobil;
  • Experienta profesionala: meserii legate de electronica aplicata, retele- transmisii de date;
  • Rigurozitate, pragmatism si curiozitate;
  • Limba engleza- fluent, franceza (reprezinta un avantaj).