Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

33 Strada Cătănoaia, București

Descrierea jobului:

Postul este integrat in departamentul Mentenanta si presupune urmatoarele responsabilitati:
- asigura intretinerea si reparatia utilajelor , instalatiilor si echipamentelor din sectiile de productie si depozit
- stabileste si propune spre aprobare graficul de revizii si reparatii a utilajelor , instalatiilor , aparatelor de masura si control
- intocmeste necesarul de piese de schimb pentru utilajele , instalatiile si echipamentele din sectiile de productie si depozit
- intocmeste instructiuni de utilizare pentru fiecare utilaj , instalatie si echipament si instruieste personalul din sectiile de productie si depozit in acest sens.

Candidatul ideal:

  • Experienta in domeniul intretinerii utilajelor de productie
  • Seriozitate, capacitate de adaptare la nou si invatare rapida.
  • Calificare electrician si/ sau mecanic.
  • Competentele in domeniul pneumaticii reprezinta un avantaj.

Oferta: contract perioada nedeterminata, salariu fix + variabil, tichete de masa, alte bonusuri, transport platit, servicii medicale; posibilitati de promovare.