Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Candidatul ideal

Cerinte:

- Absolvent  studii superioare/ medii/ scoala profesionala avand calificarea de mecanic, si cunostinte solide de mecanica hidraulica;

- Abilitati de interpretare scheme hidraulice, gasirea solutiilor ale anomaliilor din instalatii respective;

- Bune cunostinte de mecanica.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Verificare in functionare a temperaturilor, presiunilor, stadiul  filtrelor; reglaj presiuni din supape;

- Interpretare scheme hidraulice, gasirea solutiilor ale anomaliilor din instalatii respective;

- Service / reparatii pompe si instalatii  hidraulice-mecanice;

- Participarea la toate sdatiile de reparatii si puneri in functiune ale instalatiilor hidraulice;

- Interventii in caz de avarie.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Deducere transport.