Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Mărășești, Arad

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

340 €

Candidatul ideal

  • Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii.
  • Bune cunostinte de lucru pe calculator in Word , Excel, PowerPoint, ideal si Corel.
  • Bune capacitati de comunicare si convingere.
  • Disponibilitate la program flexibil.
  • Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
  • Abilităţi de lucru în echipă

Descrierea jobului/Atributii

  • inregistrarea si administrarea documentelor administrative dupa caz.
  • promovarea produselor companiei si a paginii web (minim 100 anunturi /zi).
  • intampinarea clientilor daca este cazul.
  • preluarea apeluri telefonica
  • asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
  • asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele companiei.
  • indeplinirea oricaror altor activitati administrative trasate de conducerea societatii.
  • sa contribuie la implementarea planului de marketing stabilit la nivelul intregii companii
  • sa aplice chestionare pentru studiul pietei
  • sa realizeaze studii si elaboreaza propuneri privind lansarea de noi produse / servicii, stoparea vanzarii anumitor produse / servicii sau dezvoltarea unor noi linii de afaceri
  • sa intretina si sa actualizeze bazele de date
  • sa urmareasca feed-back-ul clientilor
  • sa conceapa si sa implementeze activitati de promovare
  • sa elaboreze si sa actualizeze site-urile de internet ale companiei
  • sa coordoneze actiuni de publicitate / advertising
  • sa execute orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii
  • sa identifice elemente care pot influenta activitatea
  • sa foloseasca timpul de munca exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu, in acest sens, nu se ocupa in timpul de munca de activitati care nu sunt cuprinse in atributiile si indatoririle sale ori nu sunt dispuse de sefi ierarhici
  • sa dezvolte politici de fidelizare a clientilor existenti
  • sa culeaga, prin studii de piata, informatii despre brandurile companiei
  • sa contribuie la realizarea campaniilor de promovare a noilor produse / servicii lansate
  • sa urmareasca rezultatele campaniilor de promovare
  • sa intocmeasca rapoarte pe care le prezinta periodic Managerului Companii
  • sa aiba capacitatea de organizare a locului de munca
  • sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei
  • sa fie cinstit, loial si disciplinat, dand dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact;
  • sa execute alte activitati in legatura cu indeplinirea sarcinilor de serviciu precizate de persoanele care au acest drept.

Competente personale:

  • sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
  • sa nu aiba antecedente penale
  • sa fie apt din punct de vedere medical

Program: (8:50-17:30) (pauza de masa 30 min inclus).