Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Odăii, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

900 €

Candidatul ideal trebuie să aibă o abordare profesională în respectarea atribuțiilor din domeniu, să stăpânească extrem de bine modurile de comunicare verbală,

interpersonala și mediatizată, spirit organizatoric dezvoltat și atenție distributivă.

Cerinte:

- studii de specialitate;

- experiență în domeniu - minimum 2 ani pe un post similar;

- cunoștințe de Google AdWord & SEO;

- bune abilități de analiză și interpretare date;

- cunoștințe de operare PC;

- experiență în redactare texte online;

- limba engleză (scris și vorbit) fluent;

- creativitate și spontaneitate;

- orientarea către rezultate de durată.

Atribuții:

- identificare noi oportunități de dezvoltare a companiei în mediul online;

- optimizare site pentru o mai bună vizibilitate în motoarele de căutare;

- administrare conturi rețele sociale;

- analiză trafic și rezultate pentru campaniile desfășurate online;

- dezvoltarea bazei de date de utilizatori si campanii de comunicare