Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Căutăm o față zâmbitoare, creativ(ă) care să ocupe postul de Specialist Marketing Offline

RESPONSABILITATI:

 Implicare activa in derularea si dezvoltarea actiunilor de marketing;
 Propune, dezvolta si gestioneaza campanii marketing;
 Realizeaza ofertele Companiei;
 Efectueaza analize, statistici, rapoarte.

CERINTE:
 Studii superioare de profil;
 Cunostinte foarte bune de utilizare PC, pachet Ms Office;
 Cunostinte avansate in folosirea unui program de design;
 Limba engleza peste nivel mediu;
 Limba maghiara reprezinta avantaj.

BENEFICII:
Posibilitatea de a lucra într-o companie de talie naţională, stabilă, deschisă spre noi provocări;
Climat de lucru motivant către atingerea de rezultate excepţionale, cu posibilităţi reale de dezvoltare profesională;
Salariu motivant, prime de sărbători, tichete de masă.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi trimite-ne CV-ul tău.

Te așteptăm în echipa Vitacom!