Adresa/ adresele jobului

Gilău

EVW Holding va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui Specialist marketing.

Responsabilitati:

  • realizare web design (grafica, upgrade-uri & update-uri pe site-urile companiei)
  • administrare continut online si intranet
  • monitorizare web si google analytics
  • realizare design pentru materiale printate in Adobe Ilustrator (concept, design outdoor/indoor, prelucrare imagine, machetare, DTP)
  • administrare materiale print si promotionale
  • concepere si implementare campanii online
  • intretinere continut si imagine canale social media

Cerinte:

  • studii superioare, preferabil marketing si/sau web design
  • studii/cursuri/traininguri de: desing print si web, SEO, campanii online
  • vechimea in profesie: minimum 3 ani
  • buna cunoastere a limbii engleze

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv
  • pachet servicii medicale si asigurare de sanatate
  • transport asigurat cu Autocarul EVW Holding pe ruta prestabilita
  • oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist