Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

 Responsabilitati:

  • Participa la conceptia si implementarea proiectelor BTL (evenimente de lansare, proiecte speciale, diverse alte evenimente etc.);
  • Ofera suport in organizarea de evenimente si elaboreaza materiale publicitare (flyere, brosuri, prezentari etc.);
  • Coordoneaza partea logistica a evenimentelor;
  • Colaboreaza cu superiorului direct pentru realizarea si distribuirea materialelor promotionale, kit-urilor de transmis catre evenimente;
  • Urmareste rezultatele obtinute in urma campaniilor publicitare si de promovare;
  • Informeaza clientii si furnizorii despre campaniile publicitare si de marketing direct, respectiv furnizeaza informatii despre rezultatele acestor campanii;
  • Participa si sustine organizarea evenimentelor corporate pentru clienti;
  • Asista la realizarea bugetului promotional;
  • Colaboreaza cu firme de specialitate.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate (preferabil specializarea marketing/comunicare);
  • Experienta in marketing minim 3 ani;
  • Excelente abilitati de comunicare si interrelationare;
  • Persoana ambitioasa şi energica;
  • Capacitate de a lucra sub presiune, cu temene limita;
  • Organizare, planificare, control, orientare catre utilizatori;
  • Initiativa, dinamism, creativitate, flexibilitate;
  • Atentie sporita la detalii, capacitate de concentrare;
  • Abilitati de lucru independent creator;
  • Cunostinte PC: MS Office, Internet; Photoshop, Corel Draw (avantaj).

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dvs. salariale pentru acest post?