Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Expoziției, București

Candidatul ideal

Studii superioare: Marketing, Comunicare
Experienta in domeniu: 2 – 4 ani intr-un post similar
Limbi straine: Engleza – fluent.
Cunostinte de operare PC, MS Office (cu precadere Excel)
Persoana dinamica, creativa, flexibila, entuziasta, autodidacta.

Descrierea jobului

• Gestioneaza si ofera suport retelei de dealeri Hyundai in toate activitatile specifice de marketing si comunicare
• Dezvolta materiale de specialitate marca Hyundai (incluzand materiale de promovare si brosuri, prezentari de produs)
• Colaboreaza cu agentia de servicii online in dezvoltarea si implementarea strategiei de comunicare digital (website, retele sociale)