Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Conditii:

*             studii superioare finalizate, preferabil marketing sau web design;

*             constituie un avantaj experienta pe piata financiara;

*             persoana proactiva, cu spirit de echipa si dorinta de implicare;

*             experienta in marketing / publicitate / PR - minim 3 ani;

*             cunostinte de marketing online, SEO, Content Marketing, Copywriting;

*             cunostinte avansate de operare PC (Photoshop, Wordpress, Adobe);

*             notiuni solide de marketing si comunicare;

*             experienta in aplicarea tehnicilor de marketing offline si online;

*             cunostinte avansate de limba engleza;

*             abilitati de comunicare si de analiza.

Responsabilitati:

*             crearea strategiei de marketing pentru companie/companiile din grup si implementarea acesteia;

*             selectia si gestionarea relatiei cu partenerii (agentii de grafica, agentii de evenimente, agentii de PR, diversi furnizori de servicii corelate cu activitatea desfasurata);

*             planificarea activitatii de promovare a produselor;

*             evaluarea continua a cerintelor pietei si stabilirea obiectivelor de lucru;

*             gestioneaza conturile de social media ale companiei;

*             crearea si participarea la programele de fidelizare a clientilor;

Beneficii:

*             salariu competitiv;

*             oportunitati de participare la training-uri, specializari, workshopuri etc.;