Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Companie ce activeaza in domeniul comertului cu dispozitive si echipamente medicale, cu o echipa tanara si un mediu pozitiv de lucru cautam Specialist Marketing.
Oferim un pachet salarial motivant, programe de dezvoltare si multe alte beneficii, corelate cu performantele. In cadrul de lucru veti putea detine autonomie in proiectele desfasurate si sansa de a va evidentia potentialul.

CANDIDATUL IDEAL:
- Absolvent studii superioare, marketing, comunicare sau tehnic;

- Experienta anterioara minim 2 ani intr-o pozitie de Marketing / PR / Organizari evenimente;

- Cunoaste si utilizeaza instrumentele de marketing si branding (comunicare, promotii, studii de piata);

- Gandeste creativ, are abilitati dezvoltate de comunicare si prezentare;

- Planifica si organizeaza proiecte multiple in lucru;

RESPONSABILITATI:
- Participa la implementarea strategiei de marketing si imagine a companiei;

- Participa la realizarea campaniilor de promovare si comunicare si a studiilor de marketing;

- Organizeaza evenimente, targuri, expozitii ce au ca scop promovarea imaginii si produselor firmei;

- Concepe si asigura documentatia si materialele promotionale pentru produsele firmei;

- Asigura suport informational pentru echipa de vanzari;