Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Sibiu

Promedica24 se dezvolta dinamic ca lider european in domeniul ingrijirii. Functioneaza prin intermediul lantului de peste 60 de birouri de recrutare din Europa Centrala si prin intermediul francizelor din Germania si Anglia.

Calitatea serviciilor este atestata de DEKRA si TUV Rheinland.

Castigatoare a premiului Top Employer 2016 in Polonia.

Post vacant: Specialist Maketing

Orase: Cluj-Napoca, Sibiu

Responsabilitati:
• realizarea strategiei de marketing a companiei
• sprijinirea filialelor in campaniile locale de marketing
• introducerea si coordonarea campaniilor ATL
• monitorizarea si analiza datelor de piata
• conceperea, organizarea si coordonarea evenimentelor, precum: conferinte, prezentari, etc
• cooperarea directa cu parteneri externi, inclusiv cooperarea cu agentii digitale si de publicitate, tipografii, etc
• intocmirea de rapoarte si prezentari

Cerinte:
• studii superioare (marketing, publicitate, management, economie)
• limba engleza la nivel avansat; cunoasterea limbii poloneze constituie un avantaj
• experienta minim un an intr-o pozitie similara in departamentul de marketing
• cunoasterea conceptelor de ATL, BTL
• experienta in colaborarea cu mass-media, agentii de publicitate, etc
• buna cunoastere a pachetului MS Office
• abilitati excelente de comunicare si interpersonale

Noi oferim:
• contract de munca
• sistem atractiv de remunerare
• oportunitati pentru dezvoltare si traininguri
• mediu de lucru dinamic