Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate, preferabil in domeniul Marketing, Comunicare;
  • Experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani;
  • Cunostinte foarte bune in defasurarea campaniilor de marketing online, in special Google Adwords si Facebook Ads;
  • Foarte bune abilitati de relatii interumane, lucru in echipa si planificare;
  • Foarte bune cunostinte operare PC: Ms Office (Word, Excel, Outlook, Power Point);
  • Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dinamism;
  • Experienta in redactarea de comunicate de presa si articole de blog/site;
  • Capacitate de a lucra la mai multe proiecte si de a respecta termenele limita;
  • Cunostinte grafica (Photoshop / Illustrator) constituie un avantaj;
  • iti doresti sa lucrezi intr-un mediu tanar, dinamic si esti pro-activ.
  • Nu eziti sa iti prezinti propunerile argumentat.
  • Persoana creativa, sociabila si adaptabila unui mediu de lucru operational

Descrierea jobului

  • Participa la conceperea, planificarea, implementarea si monitorizarea campaniilor de promovare online si offline;
  •  Propune si implementeaza campanii Outdoor si Indoor;
  • Colaboreaza cu un Graphic Designer referitor la conceperea designului necesar materialelor publicitare;
  • Implementeaza campanii in Social Media in functie de un buget prestabilit;
  • Content Editor pentru canalele sociale si site-ul companiei;
  • Propune si implementeaza standardul de imagine al agentiilor;
  • Cerceteaza si analizeaza tendintele pietei;
  • Monitorizeaza concurenta si piata de profil;
  • Organizeaza productia materialelor publicitare;
  • Propune si implementeaza promotii pe categoria de servicii oferite de companie;
  • Planifica si realizeaza concursuri online;
  • Cauta permanent oportunitati de promovare si dezvoltare a companiei, precum si furnizori de servicii specifice desfasurarii activitatii ;

Ce oferim:

Salariu Motivant
Asigurare medicala privata

Mediu de lucru placut si profesionist

Descrierea companiei

Compania TEZAUR isi desfasoara activitatea in peste 50 de agentii in Bucuresti si continua dezvoltarea teritoriala in dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai actuali si potentiali.
Fiecare membru al echipei TEZAUR este instruit periodic si incurajat in a se dezvolta profesional.

Mediul de lucru este unul placut, cu o echipa tanara si in plina dezvoltare.

Mai multe informatii despre companie poti aflat accesand site-ul: