Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate, preferabil in domeniul marketing, economie, comunicare
  • Experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani
  • Cunostinte foarte bune in defasurarea campaniilor de marketing online: Google Adwords, Facebook, LinkedIn
  • Foarte bune aptitudini de comunicare scrisa
  • Foarte bune cunostinte operare calculator: pachet Ms Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dinamism
  • Abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa
  • Experienta in desfasurarea campaniilor de PR
  • Cunostinte grafica (Photoshop / Corel) constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Participa la conceperea, planificarea, implementarea si monitorizarea campaniilor si activitatilor de marketing online, indoor si outdoor
  • Cerceteaza si analizeaza tendintele pietei
  • Monitorizeaza activitatea concurentei
  • Organizeaza productia materialelor publicitare

Beneficii:

  • Asigurare medicala privata