Detalii loc de munca

Specialist marketing

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
2

Principalele responsabilități:

  • Analiza de piață locală și națională în ceea ce privește cei 4P;
  • Implementarea campaniilor de marketing locale- offline și online- în ceea ce privește derularea acțiunilor, încadrarea în bugete și în termenele stabilite;
  • Relația cu furnizorii locali de materiale publicitare, de media și de servicii creative, în ceea ce privește identificarea lor, analiza de oferte, propunerea de alternative de promovare;
  • Campanii de e-mail marketing;
  • Actualizarea websiteului și a paginilor de social media.

Cerințele postului:

  • Studii superioare în domeniul economic/marketing/ comunicare;
  • Experiență în marketing online, preferabil în zona serviciilor;
  • Cunoștințe avansate de utilizare MS Office;
  • Capacitatea de a gestiona proiecte în mod independent, dar și deschiderea de a lucra în echipă;
  • Atitudine proactivă, flexibilitate, atenție la detalii;
  • Abilități excelente de comunicare și spirit de inițiativă.

Ce îți oferim:

  • Pachet salarial atractiv și majorări salariale periodice, bazate pe performanță;
  • Oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul companiei;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Zile de concediu suplimentare pe an în funcție de vechimea în companie; ziua de naștere liberă;
  • Program zilnic: 08:00 – 16:30 (cu 30 de minute pauză de masă).