Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilităţi:

  • Coordonează realizarea campaniilor de promovare destinate clienţilor şi forţei de vânzare a comercianţilor parteneri, prin realizeaza copywriting-ului, inclusiv a  regulamentelor aferente, precum şi supervizarea realizării machetelor pentru materialele de promovare;
  • Urmăreşte rezultatele campaniilor implementate şi propune ȋmbunătăţiri pentru acţiunile ȋn derulare sau viitoare;
  • Actualizează conţinutul site-ului BRD Finance şi pe cel al site-urilor comercianţilor parteneri;
  • Coordonează comunicarea de tip social media a BRD Finance;
  • Realizează prezentări comerciale pentru diverse scopuri.

Cerinţe:

  • Educaţie: studii superioare, de preferat specializare marketing;
  • Experienţa profesională: minimum 2 ani experienţa ȋn activitatea de marketing şi comunicare;
  • Cunoştinţe de utilizare Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) - nivel avansat;
  • Limba engleză - nivel avansat;
  • Cunoştinţe de bază de operare ȋntr-un program de grafică (CorelDraw sau Photoshop) constituie un avantaj;
  • Excelente abilităţi de comunicare verbală şi ȋn scris;
  • Capacitate de organizare şi concentrare;
  • Capacitate de identificare şi rezolvare a problemelor;
  • Capacitate de a lucra sub presiune şi de a respecta termenele;
  • Capabil(ă) să lucreze independent, cu supervizare minimă;
  • Iniţiativă, bună adaptare la situaţii şi probleme noi.

Beneficii:

  • oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţă cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
  • transport asigurat de la Metrou Aurel Vlaicu până la sediul BRD Finance: Încurajăm mersul pe jos, dar îţi oferim alternative.
  • tichete de masă: Pentru că te ȋncurajăm să-ţi iei masa de prânz alături de colegii tăi!
  • asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
  • asigurare de viată: Ne interesează protejarea şi siguranta ta financiară în cazul unor evenimente neprevăzute!
  • echipa tânără, mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă nişte colegi minunaţi!