SPECIALIST REGLAJ MECANICA

specialist - MAP

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Titu

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Realizeaza evaluari subiective de prestatii pe vehicule atat in cadrul proiectelor in derulare cat si pe vehicule din concurenta, tinand cont de ponderea data de practica obisnuita a clientului si asteptarile acestuia;
  • Realizeaza analize de nivel 1 in cadrul depistarii de puncte dure (decalaje de prestatii) si anima pilotii functionali;
  • Foloseste documente standard ale perimetrului in cadrul caruia lucreaza;
  • Reglaj/ calibrare motor, OBD, norme de poluare, ergonomie.

Candidatul ideal:

  • Absolvent Transporturi, Autovehicule Rutiere;
  • Cunostinte in domeniul auto, in special Dinamica Vehiculului;
  • Aptitudini de conducator auto cu experienta de minim 3 ani;
  • Limba Engleza si/ sau Franceza- nivel avansat;
  • Cunostinte tehnice de calcul si utilizare PC;
  • Cunostinte tehnice de mecanica automobile;
  • Cunostinte tehnice in constructia de automobile.