Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Cautam o persoana tehnica pentru postul de service, mentenanta ascensoare/lifturi in Cluj pentru o importanta multinationala finlandeza.

Responsabilitati:

- Executa sub indrumarea si supravegherea responsabilului tehnic zonal, activitatile de montaj, intretinere, service, reparare, revizie a echipamentelor;
- Gaseste solutii tehnice optime;

- Urmareste realizarea contractelor, incasarea banilor;

- Asigura crearea conditiilor tehnice si operationale pentru autorizarea de CNCIR a echipamentelor si predarea acestora catre client.

Cerinte

- experienta de min 5 ani in mentenanta lifturi
- persoana cu background tehnic
- cunoasterea legislatiei in domeniul echipamentelor de ridicat, normative ISCIR si Euronorme
- capacitate de invatare imediata
- permis de conducere: B
- cunostinte de limba engleza la un nivel mediu

Beneficii:

- masina de serviciu;
- contract pe perioada nedeterminata;
- traininguri interne si externe

Instrumente de lucru: masina de servici, telefon si laptop.

Ti-am trezit interesul? Atunci trimite-ne acum CV-ul tau! Abia asteptam sa te cunoastem!
Trimite-ne aplicatia ta cu incredere.

Detalii:
Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern.
Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job,Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Vezi zilnic noi oportunitati de joburi pe care le avem la clientii nostri direct pe site si aplica cu CV-ul tau in sectiunea Aplicare CV si Joburi Active sau direct pe email pentru a va introduce in baza de date Evolution HCC.