Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

550 - 850 €

ODOR CONTROL – are ca obiect de activitatea oferirea de servicii si produse pentru  reducerea poluantilor olfactivi la nivelul aerului, apelor si suprafetelor din diverse industrii, prin tehnologii diverse si inovatoare.

 CANDIDATUL IDEAL:

  • studii superioare sau medii de specialitate (profil tehnic) - Inginerie a Instalatiilor
  • orice calificare tehnica suplimentara sau atestare reprezinta un avantaj
  • experienta minim 2 ani de preferat in domeniul instalatiilor si echipamentelor industriale,  automatizare

CERINTE:

  • Capacitate de diagnoza rapida
  • Capacitate de a lucra in echipa si capacitate de a planifica si organiza activitatea proprie si a echipei tehnice
  • Orientare catre performanta
  • Cunostinte temeinice de utilizare calculator ( Office )
  •  Permis de conducere categoria B
  •  Disponibilitate pentru deplasari in tara (perioade scurte)
  • Obligatoriu cunostine limba engleza/franceza – mediu

DESCRIEREA POSTULUI:

  • ofera consultanta tehnica si comerciala clientilor
  • intocmeste impreuna cu seful de departament  proiectele de montaj echipamente in locatiile clientilor (plus necesarul de accesorii de montaj, calcul costuri de montaj si de service).
  • raspunde de calitatea lucrarilor tehnice de instalare a echipamentelor furnizate
  • mentine si imbunatateste relatiile contractuale cu clientii
  • coordoneaza/planifica si urmareste activitatea de service
  • intocmeste documentele specifice activitatii desfasurate ( procese verbale de punere in functiune, procese verbale de interventie service)
  • rapoarte lunare, trimestriale, anuale catre resopnsabilul departamentului

OFERTA:

Un job provocator intr-un un mediu de lucru excelent ; echipa tanara, masina, laptop, telefon.

  • Locatie birou- Bucuresti
    Salariul & Beneficii: salariul lunar fix + bonus anual din rezultatul activitatii.