Adresa/ adresele jobului

Arad

Cerinţe:

- cunoştinţe tehnice, studii superioare tehnice constituie un avantaj
cunoştinţe de limba germană si / sau engleza nivel mediu
cunoştinţe în utilizarea pachetului MS-Office
experienţă in injectie mase plastice, intretinere matrite

Sarcini şi responsabilităţi:

- să asigure permanenta întreţinere a echipamentelor tehnologice de fabricare
- să asigure din punct de vedere tehnic producţia, utilizarea sigură şi economică a materiilor prime, materialelor, metodelor de munca
- realizarea documentatiilor generale cu privire la procesul de injectie mase platsice si analizarea permanenta a procesului din cadrul departamentului
- studiul si implementarea procesului de serie pentru matritele noi
- relatia cu partea de productie si client pentru rezolvarea problemelor de proces ivite in timpul procesului de productie
- participa la intretinere preventiva, predictiva si corectiva a matritelor si a masinilor de injectare mase plastice

Noi vă oferim posibilitatea de a lucra în cadrul unei companii de talie internaţională, reale perspective de promovare, un pachet de beneficii atractiv, transport şi servicii medicale gratuite.