Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1297 €

Zoom HR asista o companie romaneasca competitiva in realizarea procesului de selectie pentru postul de:

Specialist in Vanzari cu energie de Globetrotter/Project Manager

Locatie: Cluj-NapocaR

  • Detalii Angajator

Clientul nostru este o companie romaneasca infiinata in anul 2013. Este specializata in oferirea de solutii complete pentru amenajarea locurilor de joaca, a zonelor destinate practicarii sportului (amatori si profesionisti) cat si zonelor destinate sportului extrem (skatepark-uri, parkour area, wall climbing area).

  • Scopul jobului

Acest rol a fost creat datorita oportunitatilor din piata constructiilor locurilor de joaca si viziunii de dezvoltare nationala a companiei.

Jobul este o aditie in echipa si va raspunde direct Managerului fost gandit pentru o persoana mobila si autonoma in munca, cu doua arii principale de activitate: vanzare si project management pentru proiectele vandute.

  • Responsabilităţi principale

•Reprezinta compania in toate interactiunile cu clientii ,intr-o structura de project manager (intreaga relatie comerciala cu clientul).

•Isi construieste un calendar de vizite la clientii potentiali si existenti (primarii, baze sportive, antreprenori constructori ) cu scopul de a construi/dezvolta o relatie comerciala.
•Pastreaza legatura directa cu partenerii (ex. arhitecti) si furnizorii de servicii adiacente proiectelor in curs si viitoare.
•Calatoreste in intreaga tara cu scop de business min. 40% din timpul lunar de munca.
•Cauta si/sau configureaza solutii de proiectare, executie, finantare pentru client

  • Experienta relevanta

•Minimum 6 ani experienta in vanzari de produse si solutii.
•Minimum 3 ani intr-un rol similar dpdv al clientilor SportPlay.
•Minimum 1 an in management de proiect

  • Competente necesare

Abilitati comportamentale

- ascultare activa

- creativ in a gasi solutii noi si relevante

- autonomie pe sarcina

Abilitati tehnice

- Microsoft Office

- Cunoasterea unui program CAD (AutoCAD, ArchiCAD etc.) - chiar si la nivel incepator

  • Mediul de lucru

Echipa clientului nostru este formata din arhitecti, designeri si ingineri care se defineste prin : expertiza in proiectare, implementare proiecte complexe, viziune artistica, profesionalism si angajament pentru satisfacerea clientului. Echipa este formata din +20 de persoane, atat colaboratori din firme partenere cat si colegi de birou.

Daca vrei sa calatoresti in intreaga tara si sa aduci bucuria in parcurile din Romania prin vanzarea de echipamente de joaca, atunci te invitam sa aplici.