Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
3

ANGAJAM  GESTIONAR

Detaliile companiei:
Companie multinationala care a intrat recent pe piata romaneasca, fiind specializata in comercializarea produselor industriale precum scule de mana, pentru gradinarit, amenajari interioare, scule electrice, auto etc., angajeaza  gestionar pentru depozitul de la punctul de lucru din P3 Logistic Parks |Bucharest A1 (Chiajna);

! Se ofera transport gratuit dus-intors de la Metrou Pacii/Autogara Militari;

Program:
- Luni-Vineri: de la 07:30 - 16:00(tura 1) si

                                   09:30 - 18:00 (tura2);

Weekend - Liber!

Responsabilitati:
Recepția mărfurilor neconforme returnate de catre clienți;

Sortarea mărfurilor receptionate;

Efectuarea lucrarilor de restaurare a mărfurilorconstituie avantaj;

Ambalarea si returnarea mărfurilor neconforme către furnizori;

Participarea la inventariere.

Cerinte generale:

Studii/cunostinte/simt ethnic;
Persoana organizata, responsabila;
Atentie la detalii;
Experienta pe un post similar/meserii tehnice - constituie avantaj.

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata,
- salariul motivant + bonus de performanta lunara pentru comenzile efectuate
- pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor;

Oferim instruire la locul de munca, suport pentru crestere profesionala si oportunitati de promovare.

*Compania noastra garanteaza confidentialitatea aplicarii pentru acest post;
*CV-urile candidatilor ce nu corespund la cerintele mentionate nu vor fi luate in considerare.

Te asteptam in echipa noastra!

  • Interviu online
  • 1. Care sunt asteptarile dvs. salariale?
  • 2. Cand ati putea incepe activitatea la noul job?