Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Otopeni

Descrierea postului:
Identificarea fluxului de valoare si a factorilor de impact asupra performantelor proceselor;

Stabileste sistemul de indicatori pentru imbunatatirea performantelor proceselor;

Determina planul de imbunatatire a proceselor;

Dezvolta sistemul de management vizual al proceselor;

Colectarea si structurarea informatiilor specifice activitatii de audit;

Intocmirea documentelor specifice activitatii de audit;

Asigurarea, implementarea tehnicilor, metodelor si intrumentelor specifice calitatii;

Educarea, instruirea si motivarea pentru calitate a personalului.

Beneficii:
 Tichete de Masa;
Transportul asigurat.

Cerinte:
Cunostinte foarte bune de operare pe calculator( cunostinte operare SAP constituie avantaj);
Cunostinte bune de limba engleza -constituie avantaj;
Experienta de lucru in depozit;
Bune abilitati de organizare;
Atentie distributiva, spirit de echipa;
Flexibilitate, rabdare, atentie la detalii.