Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Mogoșoaia; Buftea; București

RESPONSABILITĂŢI

  • Managementul flotei auto
  • Monitorizarea contractelor cu diversi colaboratori / furnizori
  • Actualizarea permanenta a bazei de date care cuprinde detalii specifice managementului flotei auto
  • Predarea si primirea autoturismelor
  • Monitorizarea indicatorilor specifici de cost ( reparații, achiziții anvelope, valabilitate ITP)
  • Urmarirea datelor de expirare, comanda unor noi masini, comunicarea cu responsabilii de departamente

CERINŢE

  • Studii superioare finalizate, de preferat în domeniul economic sau tehnic
  • Experiență de 1-2 ani în fleet management
  • Cunoștințe foarte bune MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu
  • Dorinta si potential de a se implica in alte proiecte din cadrul departamentului achizitii (experienta in domeniul achizitii reprezinta un avantaj)

PROFIL CANDIDAT

  • Persoana comunicativa,sociabila si organizata, cu atentie la detalii
  • Persoana dinamica, serioasa, dornica de dezvoltare, capabila sa lucreze bine in echipa