Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

MP Professional Tourism – Agentie aflata in top 5 companii in Romania, specializata in evenimente corporate. Printre clientii nostri sunt companii precum: Dacia, Renault, Nissan, Nestle, HP, OMV,  Orange, BASF.

Ne marim echipa!

Daca esti o persoana comunicativa, careia ii place sa se implice in ceea ce face si care isi doreste sa isi dezvolte cariera in organizarea de evenimente corporate, te rugam sa aplici pentru a putea programa un interviu in care sa te putem cunoaste.

Principalele responsabilitati ale jobului:

  • Contractarea serviciilor de cazare si catering necesare desfasurarii evenimentelor;
  • Gestionarea bugetelor alocate pentru serviciile de cazare si catering;
  • Gestionarea relatiilor cu furnizorii de eveniment;
  • Verificarea conformitatii serviciilor de cazare si catering contractate.

Ne-am dori ca tu:

  • sa ai bune abilitati de comunicare;
  • sa comunici cu usurinta in limba engleza;
  • sa fi foarte organizat si atent la detalii;
  • sa fi perseverent in atingerea obiectivelor;
  • sa fi onest si responsabil;
  • sa ai minim 1 an experienta in organizare de evenimente, preferabil  de business (reprezinta un avantaj);
  • sa ai atestat de Agent turism (reprezinta un avantaj).

Activitatea presupune, in principal, o munca de birou dar, ocazional, vor fi si deplasari in orasele in care se desfasoara evenimentele (necesar permis de conducere categoria B).

Noi iti oferim:

  • Pachet salarial compus din salariu fix si bonusuri bianuale acordate in baza sistemelor de evaluare a performantelor;
  • posibilitatea de dezvoltare a carierei;
  • provocari, experiente aparte, posibilitatea de a face parte dintr-o echipa creativa unde te vei simti ca intr-o familie.

La angajare vei beneficia de un program de instruire prin intermediul caruia vei fi ajutat sa cunosti metodele de lucru specifice activitatii noastre, serviciile si clientii nostri.

Asteptam CV-ul tau pentru a putea programa o intalnire in care sa ne putem cunoaste!