Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Pentru unul dintre clientii nostri, companie care activeaza in domeniul asigurarilor de viata, cautam Specialist evaluari daune.

Descrierea postului

Investigarea potentialelor fraude;

Identificarea problemelor si motivelor de neplata a asigurarii;

Procesarea notificarilor politelor de asigurare;

Colectarea informatiilor si a documentelor conform procedurilor de evaluare a daunelor.

Cerintele postului

 Studii universitare

 Experienta minima de 1 an in domeniul asigurarilor;

Cunostinte temeinice in domeniul asigurarilor;

Buna cunoastere a limbii engleze (nivel mediu: scriere, citire, vorbire);

Buna organizare a propriei munci, abilitati de lucru in echipa, abilitati de comunicare.

Beneficii

Pachet salarial atractiv;

Dezvoltare continua;

Posibilitati de promovare;

Asigurare medicala de sanatate.