Specialist dezvoltare imobiliara Iasi_R

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Descrierea companiei

10 ani de experiență, peste 600 de colegi în 10 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria și Ucraina. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Care este activitatea principală a companiei VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Suport și Dezvoltare IT.

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 10 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Descrierea jobului

Ești organizat? Motivat? Vorbești fluent limba franceză?

Avem mediul de lucru perfect pentru tine: ai posibilitatea să-ţi pui în valoare spiritul analitic, competenţele administrative si iți poți dezvolta abilitățile comerciale prin interacționarea zilnică (la distanţă) cu partenerii noștri.

Vino in echipa noastra si dezvolta cel mai interesant lant de magazine din Romania.

  • Rolul tau?

Sa gasesti oportunitati pentru amplasarea noilor magazine.

  • Cum?

Obtinand informatii despre spațiile comerciale disponibile.

Abilități cerute:

- Cunoștințe bune de limbă franceză (minim nivel B2);

- Abilități de comunicare și relaționare;

- Abilități de organizare și prioritizare task-uri;

- Dinamism, perseverență și autonomie;

- Spirit comercial;

- Cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office.

 Vrei sa afli mai multe? Descopera misiunile unui specialist de dezvoltare imobiliara :

- Caută spații comerciale disponibile și adaptate criteriilor clientului, folosindu-se de diverse surse: site-uri imobiliare, presă, site-urile altor magazine, etc.;

- Prezintă prin telefon conceptul clientului;

- Obține de la interlocutori (proprietari, agenți imobiliari, notari, Camera de Comerț și Industrie, primării etc.) informațiile necesare pentru realizarea unui dosar;

- Pregateste si transmite responsabilului de teren dosarele de prezentare pentru spațiile comerciale identificate;

- Asigură comunicarea permanentă cu partenerii imobiliari pentru a actualiza bazele de date.

Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

- Training inițial și periodic specific activității desfășurate;

- Echipă unită și specializată în expansiune;

- Susținere în evoluția pe post;

- Feedback și coaching din partea responsabililor direcți;

- Acces la oportunități interne;

- Program flexibil;

- Pachet salarial atractiv.