Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

DESCRIEREA FIRMEI

Dental Focus a dezvoltat un concept nou si modern in industria distributiei de produse ortodontice din Romania. Preocuparea noastra principala o reprezinta crearea si dezvoltarea de noi posibilitati pentru a oferi cele mai noi tehnologii medicilor ortodonti romani. Venim in intampinarea nevoilor profesionistilor in ortodontie oferind produse specializate si echipamente produse de furnizori internationali de top pentru a ii ajuta sa isi atinga telurile si sa obtina cel mai bun nivel de calitate in munca lor zilnica.

Politica noastra este de a fi consultanti si sfatuitori de incredere pentru clientii nostri – permitandu-le sa isi imbunatateasca eficienta administrarii cabinetelor.

Activitatea noastra se concentreaza in special pe ortodontie.

CERINTE

  • Studii medii
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui un avantaj
  • Operare PC – MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare
  • Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati
  • Integritate, corectitudine si orientare spre indeplinirea obiectivelor
  • Excelente calitati de comunicare interpersonala
  • Capacitatea de a gasi solutii pentru diverse situatii dificile sau pentru imbunatatirea modului de lucru
  • Bine organizata, gandire analitica
  • Jobul nu necesita experienta ca si motostivuitorist
  • Domiciliul in Bucuresti

RESPONSABILITATI

  • Pregatirea si expedierea la timp a comenzilor
  • Receptionarea, descarcarea, depozitarea, etichetarea si ambalarea marfurilor in/din depozit
  • Efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor
  • Ajuta la mentinerea unei evidente corecte a inregistrarilor referitoare la stocuri
  • Realizeaza activitati de inventariere periodica sau la nevoie
  • Mentine o relatie de lucru proactiva cu colegii si clientii

BENEFICII

  • Pachet salarial competitiv
  • Training intensiv la locul de munca
  • Program de lucru: 8 ore (Luni – Vineri)
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut, alaturi de o echipa performanta
  • Dezvoltare profesionala si personala
  • Mediu de lucru prietenos

  • Interviu online
  • Ce reprezinta "ortodontia"?
  • Ce anume va recomanda pentru acest job?
  • Aveti experienta in acest domeniu? Va rugam detaliati.