Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

De ce Regina Maria?

Pentru ca avem grija de oameni si credem in responsabilizarea lor prin oferirea tuturor instrumentelor necesare pentru atingerea succesului profesional. Pentru ca suntem o echipa tanara si dinamica, ce se mareste o data cu extinderea companiei si care este gata sa te intampine cu mult entuziasm si sa iti ofere mediul perfect pentru dezvoltarea carierei tale.

Daca esti pasionat de OAMENI, esti atras de domeniul resurselor umane si de cel medical deopotriva si iti doresti sa muncesti si sa inveti cat mai mult pentru a-ti construi o cariera, te asteptam in echipa celor mai buni oameni de HR pentru a ne oferi suport.

Esti potrivit pentru noi, daca:

  • Esti absovent de studii superioare/ post universitare,
  • Ai abilitati excelente de analiza si raportare,
  • Esti entuziast, ai gandire logica si viziune globala, abordezi munca si sarcinile zilnice intr-o maniera pozitiva,
  • Succesul tau se bazeaza pe o  buna organizare, atentie la detalii si o relationare eficienta si permanenta cu oamenii,
  • Cauti permanent solutii inovative pentru a-ti indeplini sarcinile,
  • Ai cunostinte solide in utilizarea pachetului Office si, in special, cunostinte avansate de utilizare Excel.
  • Ai lucrat cu un sistem international de evaluare a posturilor – Mercer/ Hay,
  • Ai experienta profesionala similara de minim 2-3 ani.

Responsabilitatile principale ale postului sunt:

  1. Gestionarea procesului de compensatii & beneficii la nivelul grupului Regina Maria - actualizare cadru procedural (daca este cazul), evaluarea joburilor, scheme variabile de remunerare, pachete de beneficii, grille de salarizare, validare oferte de angajare, etc.
  2. Analiza si raportare pe aria de compensatii & beneficii.
  3. Gestionarea studiilor salariale (raportare date, analize de piata).
  4. Estimarea bugetului de compensatii & beneficii, monitorizare si raportare lunara.
  5. Redactarea fiselor de post.
  6. Gestionarea activitatii de ofertare la nivel de companie in cazul modificarilor contractuale.

Noi apreciem oamenii care:

  • Sunt atenti la nevoile oamenilor cu care interactioneaza;
  • Sunt gata sa ofere experiente memorabile pozitive celor din jur;
  • Sunt ambasadorii lucrului in echipa;
  • Sunt fideli angajamentelor pe care si le iau si cauta permanent solutii pentru a-si respecta aceste angajamente,
  • Isi doresc permanent sa fie mai buni decat au fost ieri.

Cautam un angajat permanent sau project based!

Ti-am starnit interesul si vrei sa ne demonstrezi ca tu esti omul de care avem nevoie?

Aplica acum si accepta provocarea de a fi cel mai bun!