Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Gestioneaza aplicatii dezvoltate in Excel si Access, cele mai multe avand macro-uri;
  • Asigura mentenanta si updatarea aplicatiilor, in conformitate cu cerintele utilizatorilor;
  • Realizeaza noi aplicatii;
  • Intocmeste rapoarte si indicatori de performanta, redacteaza e-mailuri, rezumatul sedintelor;
  • Identifica intarzierile si resursele necesare, oferind asistenta utilizatorilor;
  • Respecta planul si termenele si asigura back-up pentru activitatile din echipa.

Candidatul ideal:

  • Absolvent al unei institutii de invatamant superior, cu specializare in domeniul economic, informatica de gestiune;
  • Cunostinte avansate de Excel, Acces, SQL;
  • Cunostinte de programare (de preferat VBA);
  • Experienta in lucrul cu baze de date;
  • Bune cunostinte de limba engleza, cunostinte de limba franceza ar fi un atu;
  • Abilitati bune de comunicare (scris si vorbit);
  • Aptitudinile personale: autonomie, gandire analitica, atentie la detalii, teamwork, organizare si planificare a activitatilor, flexibilitate, capacitate de lucru in transvers, initiativa.