Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană, spaniolă, germană, franceză, turcă, rusă

Adresa/ adresele jobului

București; Sibiu

Candidatul ideal

- Abilitati excelente de limba Engleza si Turca/ Rusa
- Abilitati foarte bune de comunicare.
- Abilitati foarte bune de utilizare a calculatorului si internetului.
- Entuziasm si spirit de echipa.
- Experienta in industria BPO si cunostinte tehnice reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Ce vei face in cadrul echipei noastre?
- Vei oferi suport prin email sau telefon clientilor nostri cu promptitudine si respect.
- Vei fi persoana responsabila cu solutionarea problemelor clientului
- Iti vei dezvolta abilitatile de relationare cu ceilalti si iti vei perfectiona nivelul de limba

Oferta noastra include:

- Training-uri care sa te ajute sa iti dezvolti abilitatea de a comunica si interactiona
- Training-uri specifice pentru fiecare proiect in parte
- Bonusuri si stimulente care vor veni ca si rasplata a implicarii tale
- Beneficii medicale printr-un parteneriat cu o clinica privata de sanate
- Reduceri prin 7card la sali de fitness/gimanastica din Bucuresti
- Si nu in ultimul rand, vei lucra pentru una dintre cele mai premiate companii de BPO din Europa si pentru clienti recunoscuti la nivel global!

Vrei sa faci parte din echipa noastra? Aplica si poate vei fi noul nostru coleg!