Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Vălenii de Munte

Cerintele postului:

  • Absolvent studii superioare in domeniul economic;
  • Experienta in operare platforme online (constituie avantaj);
  • Persoana responsabila, cu capacitate de analiza si sinteza;
  • Orientare catre rezultate;
  • Limba engleza (nivel avansat);
  • Cunostiinte solide Word,Excel, Power Point;

Responsabilitati principale/Beneficii:

  • Realizeaza rapoarte zilnice referitoare la evolutia vanzarilor si executia pe piata, folosind aplicatiile Excel si Mobile Touch;
  • Centralizeaza si prelucreaza diverse rapoarte solicitate de Directorul Comercial;
  • Realizeaza analize de vanzari pe branduri, zone, etc.
  • Interpreteaza rezultatele si elaboreaza recomandari pentru imbunatatirea parametrilor, in limitele competentelor;
  • Intretine baza de date.
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala;
  • Pachet salarial motivant.