Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cetelem este lider pe piata creditelor de consum din Romania, o companie cu o echipa unita, o diversitate de cunostinte, talente si ambitii.

Daca esti o persoana activa, atenta la detalii si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, te asteptam in echipa noastra de Administrativ!

Responsabilitati:

  • Gestioneaza contractele si cheltuielile cu furnizorii de servicii ce intra sub incidenta compartimentului administrativ pentru sediul central si punctele de lucru
  • Desfasoara activitati premergatoare si de relocare a departamentelor din cadrul companiei
  • Achizitioneaza produse si materiale (obiecte de inventar, mijloace fixe, materiale de intretinere, produse de protocol, consumabile si accesorii IT)
  • Participa la buna desfasurare a  activitatii de securitate, pentru sediul central si punctele de lucru
  • Intocmeste raportari specifice fiecarei sectiuni a compartimentului administrativ

Cerinte:

  • Bune cunostinte operare PC (Word, Excel)
  • Persoana cu abilitati in organizarea si planificarea muncii
  • Atentie la detalii si spirit de observatie
  • Capacitate de comunicare si relationare
  • Capacitate de sinteza si analiza
  • Abilitatea de a lucra independent si in echipa
  • Permis de conducere- cat. B
  • Limba engleza - nivel mediu
  • Studii superioare

Beneficii:

  • Un mediu de lucru placut, cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar bancar
  • Posibilitatea de a lucra in cadrul unei multinationale cu o cultura organizationala orientata catre client
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata
  • Reduceri la salile de sport partenere