Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

  • Mediaza relatia dintre Furnizorii agreati si structurile operative si de vanzare Eurest respectand procedurile interne si ale grupul Compass
  • Propune furnizori sau produse noi in concordanta cu nevoile identificate pe baza solicitarilor venite din departamentul Operational.
  • Plaseaza comenzi in sistem, respectand criteriile transmise de catre locatii (cantitate, calitate, termen de livrare, specificitate , daca exista) si supervizeaza livrarea produselor.
  • Se asigura ca Locatiile cu care colaboreaza comanda la cel mai bun prêt, tinand cont de specificul solicitarii si nevoile operationale
  • Participa la analiza piatei si a sistemelor de livrare pentru evaluarea raportului calitate/pret in piata;
  • Gestioneaza baza de date (Sistem de comanda on-line) si actualizeaza permanent preturile si produsele in sistem;
  • Se implica activ in identificarea masurilor eficiente pentru diminuarea impactului dat de cresterile de pret sezoniere , pe principalele categorii de produse gestionate

Cerinte:

  • Cunostinte operare PC – pachetul Office
  • Limba engleza nivel mediu
  • Experienta intr-o pozitie similara min 6 luni
  • Abilitati de negociere, comunicare si relationare
  • Spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Pachet salarial atractiv.
  • Masa inclusa.
  • Tichete de masa.
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.