Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Sfântu Gheorghe

Se recruteaza si din

Făgăraș, Covasna, Râșnov, Codlea, Predeal, Buzău

STAFF TEMP RO - Suntem o companie de LEASING DE PERSONAL in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in detasarea de personal calificat. Prin proiecte reusite, cu angajati impliniti din punct de vedere profesional si clienti satisfacuti, ne remarcam atat pe piata interna cat si in spatiul in continua dezvoltare, in momentul de fata suntem in cautarea unu:

Specialist achizitii / relatii clienti cu limba Franceza

Candidatul ideal

Cautam o persoana tanara, dinamica, pozitiva cu experienta minima in relatia cu furnizori/clienti avand urmatoarele calitati:

Limba franceza la nivel conversational
Capacitatea de comunicare clara si concisa, atat scris cat si verbal in relatia cu clientii si furnizorii
Abilitatea de a lucra in echipa
Capacitatea de a lua initiativa si de a solutiona individual eventualele situatii imprevizibile
Planificarea deplasarilor la furnizori/clienti
Experienta in relati cu clienti
Cunostinte de operare in programele MS Office

Descrierea jobului

Mentinerea si dezvoltarea relatiei comerciale cu furnizori existenti
Coordonarea si dezvoltarea proiectelor active
Coordonarea deplasari angajatilor si contractarea cazari in Franta
Primirea facturilor si monitorizarea platilor
Intocmirea rapoartelor saptamanale
Colaborarea cu parteneri comerciali din Franta
Supervizarea realizari proiectelor de recrutare in colaborare cu departamentul de recrutare

Beneficii

Angajarea intr-o companie de succes cu o pozitie stabila pe piata
Mediu de lucru tanar si dinamic
Dezvoltare personala constanta si posibiliatea de a participa la proiecte interesante
Condiții de munca stabile și atractive
Salariu fix motivant
Contract de munca pe perioda nedeterminata
Posibilitate de bonusare proportional cu rezultatele obtinute
Asiguare medicala privata